Klub
Športna dvorana Bonifika
Naši navijači – 12. Kopra
Sezona
Vstopnice in abonmaji
Prva ekipa
Rokometna šola
Mladinci
Kadeti
Starejši dečki A
Starejši dečki B
Mlajši dečki A
Mlajši dečki B
Mlajši dečki C
Mini rokomet na osnovnih šolah
Za medije
Novice
Foto & Video
17. mar
Postavi mi vprašanje – Tine Poklar
16. mar
Nejc Pajer na pripravah kadetske reprezentance
12. mar
Ekipe rokometne šole RD Koper so se ponovno izkazale
Prva ekipa
NLB liga
20. krog
Arena Bonifika
22. mar
20:15
KOPER
Gorenje Velenje
Celoten spored
NLB liga
19. krog
Športna dvorana Hardek
09. mar
19:00
28
26
Jeruzalem Ormož
KOPER
Vsi rezultati
1
Trimo Trebnje
33
2
Gorenje Velenje
29
3
Celje Pivovarna Laško
29
4
Krka
24
5
Jeruzalem Ormož
23
6
KOPER
22
Celotna lestvica
Rokometna šola
Prihodnje tekme
Mladinci
1. DRL Mladinci
18.krog
Arena Bonifika
24. mar
KOPER
:
Ljubljana
Kadeti
Finale za 13.-18. mesto Kadeti
2.krog
Dvorana SGTŠ Radovljica
23. mar
16:00
Frankstahl Radovljica
:
KOPER
Starejši dečki A
SDA četrtfinale skupina B
5.krog
Arena Bonifika
23. mar
KOPER
:
Škofljica
Starejši dečki B
SDB četrtfinale skupina A
6.krog
Arena Bonifika
06. apr
18:00
KOPER
:
Trimo Trebnje
Mlajši dečki A
MDA nadaljevanje 1. skupina
3.turnir
Arena Bonifika
13. apr
10:00
Dol TKI Hrastnik
:
KOPER
Mlajši dečki B
MDB nadaljevanje 1. skupina
3.turnir
Arena Bonifika
20. apr
10:00
Gorenje Velenje
:
KOPER
Mlajši dečki C
Mlajši dečki C - Zahod
12.turnir
Arena Bonifika
13. apr
RK Kronos
:
KOPER
Celoten spored
Zadnji rezultati
Mladinci
1. DRL Mladinci
17.krog
Kodeljevo Ljubljana
10. mar
17:15
LL Grosist Slovan
:
KOPER
28
:
28
Kadeti
Finale za 13.-18. mesto Kadeti
1.krog
Dvorana Burja Škofije
09. mar
18:15
KOPER
:
Jeruzalem Ormož
30
:
16
Starejši dečki A
SDA četrtfinale skupina B
4.krog
Ribnica
10. mar
17:30
Riko Ribnica
:
KOPER
23
:
20
Starejši dečki B
SDB četrtfinale skupina A
5.krog
Železniki
16. mar
09:45
Alples Železniki
:
KOPER
10
:
44
Vsi rezultati
Zadnja novica
16. mar
Nejc Pajer na pripravah kadetske reprezentance
Foto & Video