DEJA VU ZA V ČETRTFINALE!

Naši rokometaši so v domači Areni Bonifika premagali RK Krško. V sklopu zadnje tekme koledarskega leta 2022 smo si z rezultatom 30:27 zagotovili vstopnico za četrtfinale Pokala Slovenije.

Sredino pokalno tekmo smo otvorili izvrstno. Po 12 minutah rokometa smo vodili že z rezultatom 9:1. Gostje pa so v nadaljevanju prvega polčasa ustvarili delni izid 12:5 in tako poskrbeli za nepredstavljivi priključek. Naši rokometaši so v slačilnico odšli ob vodstvu s 14:13.

Drugi polčas pa smo ponovno otvorili suvereno, in sicer z delnim izidom 6:1, ki ga je z zadetkom kronal Adam Bratkovič. Kljub temu, da so gostje v nadaljevanju uspeli zaostanek znižati, smo prek kakovosti in izkušenj poskrbeli za zmago in napredovanje v četrtfinale Pokala Slovenije. Zadnjo tekmo leta 2022 smo dobili z rezultatom 30:27.

Hvala vsem prijateljem, navijačem in vsem ostalim za izjemno podporo v letu 2022. Rokometno društvo Koper vam želi vesele božične in novoletne praznike. Se vidimo v letu 2023, Forza Koper!

RD Koper : RK Krško 30:27 (14:13)

RD Koper: Breznikar 5, Poklar 4, Bratkovič 4, Žagar 4, Moljk 4, Zugan 3, Kete 2, Bekrič 2, Marić 1, Vujović 1, Konjevič, Sanabor, Stojanović, Furlan, Jelovčan, Đurica.