Kadeti
RD Koper : RK Ajdovščina

23:28 (13:13)

Postava RD KOPER: Baruca, Mijatovič 7, Magdalenič, Bangijev, Ganz ,Breznikar 9, Galina 4, Tunanovič 1, Kovač, Stavanja, Žarkovič 2, Ferluga, Palamar, Antončič, Mežnar, Grlj.

Kadeti Kopra so tekmo začeli preveč ležerno.Zaigrali so brez  Kamenška in vratarja Capuzza, a vseeno ne bi smeli dovoliti gostom, da so povedli s 1:5. Sledil je time-out, po katerem so se Koprčani “zbudili” in začel se je “lov” za izenačenje. Kljub veliko napakam v napadu in zgrešenih “zicerjih”, so uspeli rezultat do polčasa izenačiti.V drugem polčasu se je začela borba za vsak gol. Fizično močnejši gostje so zlahka zadevali domača vrata. Domačini so se trudili, da so po izdelanih akcijah in protinapadih držali izenačen rezultat, a vse do polovice polčasa, ko so se začele spet napake pri podajah in strelih na vrata. Gostje so to izkoristili in povedli ter rezultatsko prednost držali do konca tekme.Zanimivo je, da Koprčani niso dosegli gola z mesta levega beka, s sredine pa samo enkrat. Priigrali pa si niso niti ene sedemmetrovke, kar kaže tudi na premajhno borbenost.

Pohvalo na tekmi zaslužita samo obe krili: Breznikar in Mijatovič.