Iz Trebnjega praznih rok

Gostovanje Koprčanov na Dolenjskem (12. 12. 2015) se ni končalo po naših željah, čeprav je dolgo kazalo, da nam bo še drugič v sezoni uspelo premagati trebanjski Trimo. Naši fantje so odločno začeli in vodili od prve do 57. minute

S hitro in kombinatorno igro so uspevali premagovati čvrsto 6:0 obrambo domačinov. Prvič smo povedli za 3 zadetke pri rezultatu 2:5. Največja prednost v prvem polčasu je znašala +5 (7:12). V zaključku prvega dela so domačini predvsem s streli z 9 metrov uspeli ujeti rezultatski priključek.
Začetek 2. polčasa je bil za Koprčane obetajoč, ki so ponovno ušli na +4 (12:16). Podobno razliko smo ohranjali do rezultata 19:20 v 50. minuti. Ključni trenutek tekme se je zgodil pri rezultatu 20:22, ko sta sodnika določila gostom dveminutno kazen, ki so jo domačini izkoristili. Strnili so obrambo in preko krožnega napadalca dosegli 4 od svojih zadnjih 5. zadetkov. V zadnji minuti je končni izid postavil Gorela (skupno 6 zadetkov), za kaj več pa je zmanjkalo časa.
Zanimiv je podatek, da Koprčanom ni bila na tekmi dosojena niti ena 7-metrovka.

Kljub bolečemu porazu (že tretjemu za razliko enega zadetka) velja pohvaliti naše fante za pristop in borbenost!

Naslednja in hkrati zadnja tekma v tem koledarskem letu bo že prihodnji
PETEK, 18.12. ob 19:00 v Areni Bonifika.
V goste prihaja vse boljši Slovenj Gradec, zato bomo veseli, če nas boste tudi tokrat podprli s tribune!