Izolane dotolkli naši mlajši dečki B (19:32)

RD Istrabenz plini Izola – RD Koper
19: 32 (7:13)

Po dvotedenskem premoru so s tekmovanjem nadaljevali tudi naši mlajši dečki B. Na vrsti je bilo 3. kolo in gostovanje v Izoli. Sosedski derbi je bil izenačen samo do 10. min in rezultata 4:4. Nato smo po nekaj odličnih obrambah Lampeta in hitrih protinapadih Montaniča povedli s 4:8. Z odlično igro v obrambi in dobro realizacijo smo na odmor odšli že z lepo prednostjo 6 golov (7:13).

V drugem polčasu se je prednost iz minute v minuto samo še povečevala. Priložnost za igro so spet dobili in jo lepo izkoristili prav vsi igralci. Tekmo je spremljalo kar lepo število gledalcev, ki so s športnim navijanjem lepo pripomogli k naši zmagi.
Največ zadetkov so dosegli hitri Montanič 9, sledila pa sta mu Morel in Bedene s po 6 goli. Za borbenost in prikazano igro pa si čestitke zaslužijo prav vsi igralci!
Zdaj spet sledi dvotedenski premor, v soboto, 19. 11., pa s tekmovanjem pričnejo naši najmlajši (mlajši dečki C), ki jih čaka prvi turnir v Hrpeljah.