RD Koper  : RD Istrabenz Plini Izola
24:27 (14:14)

Postava KOPER 2013: Baruca 2, Mijatovič , Magdalenič, Antončič , Breznikar 7, Galina 3, Tunanovič , Stavanja , Gratton, Palamar, Bangijev, Jovičič Enej 8, Jovičič Staš 4

Poraz kadetov Kopra proti Izoli
Koprčani, čeprav oslabljeni, so dobro začeli tekmo in so bili praktično večidel prvega polčasa v boljšem položaju. Ko je vstopil v igro gostujoči vratar Logar, se je rezultatska slika spremenila. Koprčanom je ubranil nekaj “zicerjev” in Izolani so prvič povedli. Polčas pa se je končal z neodločenim rezultatom 14:14.V 2. polčasu so Izolani kmalu povedli. Naši kadeti so se sicer srčno borili, a v obrambi nikakor niso uspeli zaustaviti gostujočega bekovskega para Poberaj-Stopar. Tako so naši ves čas rezultatsko lovili Izolane, a pri tem napravili kar nekaj tehničnih napak in zmaga je splavala po vodi.Strelsko sta se pri naših fantih izkazala Breznikar in Jovičič Enej. Na vratih pa je dobro branil rahlo poškodovani Magdalenič.