Kadeti Kopra boljši v sosedskem obračunu

V drugi tekmi sezone so kadeti Kopra 2013 premagali vrstnike iz Hrpelj  z rezultatom 32:23. Tekma je bila odigrana na Škofijah.

Motivirani Koprčani so odlično začeli tekmo in z nekaj lepimi akcijami v napadu povedli z rezultatom 4:0, potem pa nekoliko popustili in dovolili Hrpeljcem, da so rezultat znižali na 5:3. Sledil je odgovor kadetov Kopra, ki so z domiselnimi akcijami v napadu in tršo obrambo spet ušli na varno razliko petih golov, katero so obdržali do konca polčasa.

V drugem polčasu se je slika iz prvega nadaljevala. Koprčani so s prizadevno igro in uspešnimi protinapadi razliko stalno večali do končnih 9 golov. Vsi igralci razen vratarja Magdaleniča, ki je dobro branil, so se uspeli vpisati v listo strelcev. V napadu sta se strelsko izkazala Enej Jovičić in Bor Breznikar.

V naslednjem kolu čaka Koprčane sosedski derbi – gostovanje v Izoli.