Kadeti v Sežani prepričljivo do zmage (38:26)

Koper 2013 : Mitol Sežana
38:26 (17:11)

Postava KOPER 2013: Capuzzo, Vlašič, Palamar, Gratton, Ferluga 2, Mohorič, Mežnar 2, Antončič 2,Kovač, , Mijatovič 7, Ganz 4, Žarkovič 2, Galina 15 (3), Tunanovič 2, Kovač, Grlj 4.

Naša ekipa je začela tekmo previdno in neborbeno, še posebej v obrambi. Gosti iz Sežane pa so presenetljivo uspešno zadevali in povedli z 1:4 ter tako  že v 5. minuti prvega polčasa prisilili domačega trenerja, da je vzel time-out. Par “krepkih besed” in spremenjena obramba je pomagala, da so se kadeti Kopra prebudili in po nekaj uspešnih obrambah in protinapadih rezultat izenačili na 4:4. Gostje so še enkrat povedli, a so naši kasneje z boljšo igro povedli in do polčasa večali razliko.

V drugem polčasu so v igro vstopili vsi domači igralci, a se je razlika samo večala do končnih 38:26. Strelsko se je to tekmo izkazal Matej Galina s kar 15 goli.

Čestitke celotni ekipi in trenerju!

Je pa trener še dodal, da naše kadete to soboto čaka pomembna tekma proti Ajdovščini, proti kateri bo treba pokazati veliko boljšo igro.