Kadeti z domačo zmago iz boja proti Škofljici

Kadeti
RD Koper : ŠD Škofljica Pekarna Pečjak
39:31 (21:14)

Postava KOPER: Magdalenič, Bangijev ,Mijatovič 2, Breznikar 2, Galina 9, Tunanovič 10, Stavanja 2, Jovičič Staš 6, Jovičič Enej 4, Grlj 1, Kamenšek-Zerbo 3, Capuzzo, Palamar.

Naši kadeti so na začetku tekme povedli, a so jim borbeni gostje sledili do rezultata 3:3, ko so domačini “pritisnili na plin” in s hitrimi akcijami ter granitno obrambo  prišli do občutnega vodstva, ki je do polčasa naraslo na 7 sedem golov razlike.
V 2. polčasu Koprčani niso popuščali. Z nekaj domiselnimi akcijami so prišli kmalu do vodstva 10 golov. Nato so vsi igralci dobili priložnost, da zaigrajo na tekmi, a se razlika do konca tekme ni bistveno spremenila.Najboljšo tekmo je na srednjem odigral Tunanovič, ki je izvrstno vodil igro v napadu in hkrati še zabijal gole. Ekipa kadetov se počasi kompletira. Veliko pomeni povratek poškodovanega Kamenška, ki je steber igre v obramb, kot tudi Breznikarja in Grlja.

Pohvale za zmago gre vsem igralcem, ki so pokazali, kako se je potrebno boriti za uspeh ekipe.