Koprčani uspešni v čezmejnem dvoboju s Trstom

Koprčani nadaljujejo z nizom pripravljalnih tekem, tokratni nasprotnik je bil italijanski prvoligaš Pallamano Trieste. Tekma se je odigrala v dvorani Chiarbola.

Naši fantje so bili vseskozi v rezultatski prednosti, vendar je ta v prvem polčasu znašala največ 3 zadetke. Polčas se je zaključil pri rezultatu 11:12. v začetku drugega polčasa je prednost narasla na +6 (14:20). Nato je sledilo obdobje slabše igre s preveč napakami in žilavi gostitelji so se približali zgolj na zadetek. V zaključku tekme pa so naši fantje vendarle strnili vrste in tekmo dobili s +4.

Prvenstvo se neizbežno bliža in Koprčani bodo morali dvigniti nivo igre sicer zna ne zadostovati za osvajanje točk v prvenstvu. Trener Jovičić se trudi to mladim fantom dopovedati in verjamemo, da mu bo to uspelo.