Koprčani zanesljivo v 1/8 finale Pokala Slovenije

Pred pomembnim sobotnim gostovanjem v Dobovi je bilo danes na sporedu srečanje 1/16 finala Pokala Slovenije. Žreb nam je namenil ekipo RD KRIM OLIMPIJA. Tekma se je odigrala v dvorani na Galjevici. Naši so začeli v postavi Rapotec, Grzentič, Smolnik, Zugan, Planinc, Gašperšič in Vran v vratih. Začetek tekme je bil dokaj izenačen, a kljub temu nismo dovolili, da bi domačini povedli. Rezultat je bil nazadnje izenačen pri 7:7, nato pa je sledila serija zadetkov. Koprčani so dosegli delni izid 0:6 in kot se je izkazalo kasneje,  je bil to odločilni trenutek tekme (7:13). Do konca polčasa smo prednost celo povečali na 9, kar je bila tudi najvišja prednost na tekmi.

Drugi polčas smo začeli bolj medlo. Domačini so počasi prednost nižali in se približali na vsega 4 zadetke zaostanka pri izidu 27:31. V končnici srečanja smo ponovno odigrali nekoliko bolj zbrano in tekmo umirjeno pripeljali do konca. Motivacija tokrat ni bila na standardni ravni, a izkušnje so bile dovolj za zmago in uvrstitev v 1/8 finala.

Sedaj pa je potrebno misli in energijo usmeriti v pripravo za srečanje, ki nas čaka to soboto.