Mladinci praznih rok z Iga

Mladinci
ŠD Mokerc Ig : RD Koper
37 : 30 (18 : 15)

V nedeljo, 18.12.2016 so mladinci RD Koper 2013 odigrali zadnjo tekmo v gosteh v letošnjem koledarskem letu pri mladincih ŠD Mokerc Ig. Gostitelji so povedli (1:0) in kot se je kasneje izkazalo, vodstva do konca srečanja niso izpustili iz rok.

Začetek srečanja je pripadel gostiteljem, ki so z vztrajno igro višali prednost. Ta je sredi polčasa znašala 4 zadetke razlike (9:5). Sledila je reakcija naših mladincev, ki so z odločnejšo igro v obrambi počasi prevzemali pobudo in začeli zmanjševati razliko. Ko je že kazalo, da bodo gostitelje ujeli (15:14 in 16:15), so ti dvakrat zadeli in postavili končni izid polčasa (18:15).

Začetek polčasa je bil ponovno v znamenju domačih mladincev, ki so prednost hitro povečali na 5 zadetkov razlike (20:15). Tokrat je manjkal kanček bojevitosti in odločnosti v obrambi, ki je bila večkrat za korak prekratka. Sredi 2. polčasa je bila prednost gostiteljev že 7 zadetkov, zato je gostujoči trener priložnost ponudil vsem igralcem. Tekma se je zaključila z rezultatom 37:30.

Ta četrtek, 22.12.2016 ob 19. uri igrajo naši mladinci zadnjo tekmo v tem koledarskem letu v domači Bonifiki. Vsi, ki jih želite spodbujati vljudno vabljeni!