Mladinci v Ormožu za las izgubili 2 točki 30:28 (13:14)

Mladinci RD Jeruzalem Ormož : Mladinci RD Koper
30:28 (13:14)

Nedelja, 9. 10. 2016, Ormož

Začetek srečanja je pripadel gostiteljem, ki so hitro povedli z nekaj zadetki razlike. V nadaljevanju so naši igralci prikazali raznovrstno in kombinatorno igro v napadu ter borbeno v obrambi. Počasi so prevzemali pobudo in uspeli polčas dobiti z golom razlike (13:14).

V drugem polčasu so gostitelji z grobo igro v obrambi, ki sta jo sodnika dovoljevala, onemogočali kombinatorno igro naših igralcev v napadu. Sledilo je obdobje raztrgane igre na eni in drugi strani, v kateri so imeli več uspeha gostitelji in povedli za 5 zadetkov (25:20). Po minuti odmora so naši fantje zaigrali bolj zbrano in zavzeto ter prišli v 58. minuti z delnim izidom 8:4 do zaostanka za en zadetek (29:28). Zadnji so na tekmi zadeli gostitelji in s tem postavili končni rezultat tekme 30:28.

V naši ekipi velja pohvaliti vse igralce, med katerimi se je še posebej izkazal vratar Martin Kocjančič. Tokrat so tudi mlajši igralci prispevali pomemben delež.