Mlajši dečki B tudi s Kozine neporaženi!

Mlajši dečki B
RD Škerjanc Jadran Hrpelje-Kozina : RD Koper
17 : 24  (7 : 10)

Tudi v zadnjem nastopu v letu 2016 so MDB ostali neporaženi. Uvod v tekmo smo začeli preveč “mehko”, tako da smo nasprotniku dovoljevali, da je držal korak z nami. V 15. minuti so domačini celo povedli s 6:5. Po minuti odmora in nekaj menjavah, so se izkazali naši mlajši igralci (Furlan, Erjavec in vratar Lampe). Hitro smo se zbrali in s 3 zaporednimi goli odšli na odmor s prednostjo 3 golov.
ok-mdb-hrpelje-kp-dec16-2 ok-mdb-hrpelje-kp-dec16-3 ok-mdb-hrpelje-kp-dec16-4

V 2. polčasu  smo z agresivno obrambo počasi, vendar vztrajno večali prednost, ki je kmalu znašala že 8 glov (12 : 21) v 33. min. Priložnost za igro so nato dobili še ostali igralci in tekmo mirno pripeljali do zmage.
ok-mdb-hrpelje-kp-dec16-5 ok-mdb-hrpelje-kp-dec16-6 ok-mdb-hrpelje-kp-dec16-7 ok-mdb-hrpelje-kp-dec16-1

Naslednja tekma nas čaka šele januarja 2017, 14. 1. 2017 gostujemo v Sežani.