Mlajši dečki B vknjižili novo zmago v polfinalni skupini A

Minuli vikend so bile odigrane le tri tekme naših mlajših selekcij. V soboto, 23.3., sta ekipi mlajših dečkov A in B v domači Bonifiki gostili ekipo Mokerc-KIGa, v ponedeljek, 25.3., pa so se mladinci odpravili na gostovanje v Ljubljano. Slavili so le mlajši dečki B, ki so zanesljivo ugnali nasportnika.

MLAJŠI DEČKI B

V prvi domači tekmi v nadaljevanju so mlajši dečki B gostili ekipo Mokerca. Po izenačenem začetku, so domačini z dobro igro v obrambi, iz minute v minuto povečevali svojo prednost. Ta je ob polčasu znašala že +6, 10 : 4.

V nadaljevanju je trener priložnost za igro ponudil vsem igralcem, le ti pa so jo dobro izkoristili in se na koncu veselili pomembne zmage, 22 : 12.

S sedmimi zadetki je bil najboljši strelec domače ekipe Vid Furlan, 5-krat je zadel Maks Brlek.

V soboto nas čaka že nova domača tekma z vrstniki iz Škofje Loke.

RD Koper : RD Mokerc KIG   22 : 12 (10 : 4)

Statistika, MDB, 23.3. Zapisnik, MDB, 23.3.