Pomembna zmaga naših kadetov v Ljubljani

Kadeti
Mark Olimpija Krim : RD Koper
31:33 (14:15)

Postava KOPER 2013: Magdalenič, Mijatovič 2, Breznikar 7, Galina 4(1), Tunanovič 2, Stavanja 1, Jovičič Staš 8, Jovičič Enej 9, Capuzzo, Grlj, Žarkovič, Ganz

Naši kadeti so po treh porazih z ekipami z vrha lestvice dosegli pomembno zmago v gosteh, ki jih postavlja na 4. mesto v skupini. Domačini so sprva sicer povedli, a so naši fantje kmalu izenačili. Obe ekipi sta igrali agresivno v obrambi, a z napakami v napadu. Krim Olimpija je bili ves čas v rahli prednosti. Koprčani pa so na koncu polčasa uspeli preiti v vodstvo z lepim cepelinom Eneja Jovičiča in Breznikarja.
Drugi polčas so bolje začeli domačini in povedli z 18:16. Gostje so v 10. minuti 2. polčasa izenačili na  20:20 in nato prestavili v “višjo predstavo”. Z menjavami in boljšo obrambo so Koprčani napravili razliko 8 golov. V 45. minuti je bilo 20:28, do konca tekme pa so domačini sicer zmanjšali razliko, a zmage gostov niso ogrozili.
Kadeti Kopra ostajajo tako na 4. mestu polfinalne kadetske lige, kar jih vodi v borbo za osvojitev 5. mesta v državi.