Kadeti
RD Koper : Sviš Ivančna Gorica
31:29 (15:18)

KOPER 2013: Magdalenič, Mijatovič 2, Breznikar 5, Galina 8, Tunanovič, Stavanja, Jovičič S. 7, Jovičič E. 9, Capuzzo, Grlj, Žarkovič, Ganz, Gratton, Mohorič, Kamenšek-Zerbo.

Naši kadeti so v Bonifiki dosegli pomembno zmago proti ekipi iz Ivančne Gorice. S to zmago so si priborili uvrstitev na turnir, kjer se bodo borili za uvrstitev na 5. do 8. mesta. V 1. polčasu so naši fantje igrali s precej napakami tako v obrambi kot v napadu. Gostje so to s pridom izkoriščali in do konca polčasa prišli do vodstva 15:18.
V 2. polčasu smo zaigrali bolj borbeno v obrambi in skoncentrirano v napadu ter rezultat kmalu izenačili. V 50. minuti so povedli celo za 6 golov, na semaforju je bilo 29:23. A kaj, ko so z neodgovorno igro v napadu koprski rokometaši izgubljali žoge in dovolili gostom, da se približajo na razliko 2 golov. Koprčani so kljub vsemu z bolj zbrano igro v zadnjih minutah obdržali prednost dveh golov in zmago obdržali doma.