Starejši dečki B boljši od Hrpeljčanov

POROČILO STAREJŠIH DEČKOV B – 2003 (3. kolo)
RD ŠKERJANC JADRAN HRPELJE – KOZINA : RD Koper 2013
28 : 34 (16 : 11)

Prvi polčas je pripadal domači ekipi, ki je igrala bolj poletno in znala izkoristiti strele naših fantov, ki so pogosto končali v okviru vrat. Naš trener je vzel time-out že v 5., nato pa še v 20. minuti. Najvišja prednost domačinov je znašala 7 golov. Vendar sta spremenjena igra v obrambi in boljša realizacija v napadu začeli zmanjševati prednost domačinov.
V drugem polčasu, so jih naši fantje ulovili pri rezultatu 18 : 18 in bili izenačeni do rezultata 26 : 26. V drugem delu drugega polčasa, so se strelsko razpoloženemu Sandiju Muminoviču priključili še preostali igralci. Začeli so igrati bolj odločno in zbrano pri metih na gol. Prednost je naraščala do konca same tekme, tako da je zmaga zasluženo odšla v Koper.