Tudi starejši dečki B še brez poraza!

Starejši dečki B

Ekipa starejših dečkov B je odigrala tri kola v skupini »ZAHOD«. Žreb je določil, da so do sedaj odigrali vse tekme v gosteh, kjer so dosegli tri zmage:

1. kolo : PALLAMANO TRIESTE : RD KOPER (11 : 27)

2. kolo : RK AJDOVŠČINA : RD KOPER (23 : 36)

3. kolo : RD ISTRABENZ PLINI IZOLA : RD KOPER (35 : 36)

Več o zadnji tekmi
Polčas je pripadel domači ekipi z rezultatom 19 : 13. Domačini so gospodarili na igrišču, vendar so v nadaljevanju naši fantje začeli igrati veliko bolj pogumno in disciplinirano. Uspešno so v napadu prihajali do strelov, ko so s sodelovanjem med igralnimi mesti zmedli do tedaj uspešno domačo obrambo. Tudi naša igra v obrambi, je bila iz minute v minuto boljša. Z borbenostjo in dobrim sodelovanjem, smo nasprotniku odvzeli kar nekaj žog, bolje pa sta branila tudi naša vratarja. Ker je nasprotnik v napadu igral s 7 igralci, smo gole dosegli tudi z meti preko celega igrišča v prazna vrata. V napeti končnici smo zadržali vodstvo in po zelo dobri igri v drugem polčasu zasluženo zmagali.

Pohvale fantom za nepopustljivost in borbenost do zadnje minute tekme in seveda trenerju!