V Bonifiki delitev točk

V prenovljeni Areni Bonifiki smo odigrali prvo letošnjo domač tekmo proti ekipi RD Urbanscape Loka. Po napetih 60.minutah smo bili na koncu deležni delitve točk.

Tekmo so nekoliko boljše začeli gostje in že v samem uvodu povedli za dva zadetka. Vendar pa naši fantje niso pustili, da bi rokometaši Loke prevladali na našem parketu. S čvrsto obrambo in z razpoloženim Tilnom Sokoličem, smo uspešno držali priključek. Na polčas smo se odpravili poravnani, 14 : 14.

V drugem delu smo nadaljevali z dobro igro iz konca prvega polčasa, vse do rezultata 17 : 15. Nato pa je gostom, zaradi več zaporednih naših dvominutnih izključitev, uspelo rezultat spet obrniti v svojo korist. V zaostanku enega ali dveh zadetkov smo bili vse do zadnjih minut, ko smo z dobro obrambo in par zaporednimi zadetki prišli do končnega, izenačenega, rezultata, 25 : 25.

Z enajstimi zadetki je bil najboljši strelec domače ekipe Tilen Sokolič, pri gostih pa sta po 5-krat zadela Jesenko in Šibanc.

Naslednji vikend ekipa odhaja na gostovanje k novomeški Krki.