Z Reškim prvoligašem delitev točk

Na predzadnji pripravljalni tekmi so rumenomodri gostovali na Rijeki, kjer so se pomerili s prvoligašem RK Zamet. Uvodni del tekme je bil rezultatsko izenačen, v rahli prednosti so bili domačini. Gostje so rezultatski priključek držali do izida 10:9. V zaključku polčasa nekoliko popustili tako da so na odmor odšli z rezultatom 16:13. Prvi polčas je zaznamovalo veliko število zgrešenih 100% priložnosti (8). V drugem polčasu so naši fantje nekoliko dvignili ritem in s pomočjo obramb Jureta Vrana (9) domačine ujeli pri rezultatu 19:19. V nadaljevanju je že kazalo na novo zmago, vendar je nekaj preveč nezbranosti v zadnjih minutah botrovalo rezultatskemu preobratu in zadoščalo za končnih 27:27. Zadnji napad je pripadel gostom, ki so po izpeljani akciji iztržili sedemmetrovko, ki jo je Žiga Smolnik po izteku igralnega časa realiziral tako da sta se ekipi razšli z neodločenim izidom.

RK Zamet : RD Koper 2013 27:27 (16:13)

Ponikvar, Smolnik 7, Dolenc, Gržentič 3, Vlah, Krečič 4, Matijaševič, Moljk 1, Gorela 2, Zugan, Rapotec 3, Ravlija, Bratkovič 6, Vran, Kocjančič, Sokolič 1