Z zmago so sezono začeli tudi kadeti

Ekipa kadetov je v sredo, 2.10., odigrala prestavljeno tekmo 1.kroga 1.kadetske lige Zahod proti ekipi Nove Gorice.

Začetek tekme je napovedal borbo za vsako žogo. Rezultat je bil v prvem polčasu bolj ali manj izenačen. Koprčani so imeli veliko 100% priložnosti, a kaj ko niso mogli premagat domačega vratarja. Šele na koncu polčasa so se uspeli odlepit na dva zadetka razlike, 14 : 16.

V drugem polčasu se je borbenost obeh ekip nadaljevala z željo po zmagi. Koprčani odločeni, da gredo točke v Koper, so bolje zaigrali v obrambi in tako domačine prisilili, da so naredili več napak v napadu. S pridobljenimi žogami so gostje prišli do občutne prednosti štirih zadetkov, 40.minuta. Domačini so zapretili v 45.minuti, ko so zmanjšali razliko na dva zadetka, a za kaj več jim je zmanjkalo moči. Gostje so z mirno in pametno igro, kljub veliko zgrešenimi “zicerji”, uspešno pripeljali tekmo do konca. 24:33 je bil končen rezultat.

Naslednja tekma ekipo čaka v soboto, 5.10., ko se odpravljajo na gostovanje v Logatec